Kancelaria na Biznes Trendy 2017 oraz Gali 25-lecia Pracodawców Pomorza i Kujaw

28.11.2017

Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy była partnerem merytorycznym towarzyszącej jubileuszowi 25-lecia Pracodawców Pomorza i Kujaw konferencji BiznesTrendy2017, która odbyła się w Bydgoszczy, w dniu 17 listopada 2017 roku (http://biznestrendy2017.pl/).

 

Konferencja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, na co niewątpliwy wpływ miał dobór prelegentów i tematów wystąpień w ramach paneli dyskusyjnych.

 

W panelu pt. "Wdrażanie strategii innowacyjnej i zarządzanie zmianą w firmie" głos zabrali Wspólnicy Kancelarii. Mecenas Michał Zachorski mówił o widzianych oczyma prawnika możliwościach i zagrożeniach związanych z rozwijaniem i wdrażaniem innowacji, które występują na styku nauki i biznesu. Z kolei mecenas Izabela Błaszkiewicz w wystąpieniu: "Privacy by design" i "privacy by default" czyli ochrona danych osobowych od maja 2018 roku, podkreśliła wagę dostosowania się  przedsiębiorców do wymogów nowego, unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

 

Po długim, ale bardzo owocnym, obfitującym w wiele ciekawych rozmów z uczestnikami konferencji dniu, wzięliśmy udział w Gali 25-lecia Pracodawców Pomorza i Kujaw. Poniżej przedstawiamy fotorelację z wydarzenia (autor: Agencja Fotograficzna SNAPShot Piotr Kaczmarek):

 

 

Please reload

Szukaj po kategoriach
Please reload

Media
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
rodo_team.PNG

Znajdziesz nas również

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon