BiznesTrendy 2017 - relacja prasowa z konferencji

21.12.2017

Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy była partnerem merytorycznym towarzyszącej jubileuszowi 25-lecia Pracodawców Pomorza i Kujaw konferencji BiznesTrendy2017, która odbyła się w Bydgoszczy, w dniu 17 listopada 2017 roku (http://biznestrendy2017.pl/).

 

Przedstawiamy poniżej wybrane materiały opublikowane 18 grudnia 2017 roku w  dodatku informacyjno-promocyjnym do Gazety Wyborczej - "BiznesTrendy2017 Co czeka Twój biznes? Analizy i prognozy ekspertów."

 

W panelu pt. "Wdrażanie strategii innowacyjnej i zarządzanie zmianą w firmie" głos zabrali Wspólnicy Kancelarii. Mecenas Izabela Błaszkiewicz w wystąpieniu: "Privacy by design" i "privacy by default" czyli ochrona danych osobowych od maja 2018 roku, podkreśliła wagę dostosowania się  przedsiębiorców do wymogów nowego, unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Mecenas Michał Zachorski mówił o widzianych oczyma prawnika możliwościach i zagrożeniach związanych z rozwijaniem i wdrażaniem innowacji, które występują na styku nauki i biznesu.

 Komentarz mecenasa Jarosława Ostrowskiego, wspólnika zarządzającego.

 

 

Poniżej zamieszczamy pełną wersję dodatku - w formie galerii.

Please reload

Szukaj po kategoriach
Please reload

Media
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
rodo_team.PNG

Znajdziesz nas również

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon